
Російська армія втратила під час боїв у Луганській області величезний потенціал у живій силі та техніці. Про це 4 липня в ефірі телемарафону заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
"Росія на Луганщині кидає в бій 62 танки, навіть не 64, а Т-62. Це взагалі навіть не вчорашній, а позавчорашній день. Зараз на боці російської армії вони використовують навіть якихось морячків, тобто не морська піхота, а саме морячків з кораблів. Вони тонуть періодично - "негативне спливання" відбувається. Це говорить про те, що все ж таки, яка б вона не була здорова та махіна РФ, все одно, вони вже втрачають певні можливості. А мобілізації ж немає відкритої, тому на Луганщині вони втратили величезний потенціал у техніці та живій силі", - наголосив він.
Очільник ОВА також зазначив, що станом на ранок 4 липня у районі Білогорівки тривають бої, ЗСУ тримають оборону невеличкої частини Луганщини аби наші військові встигли побудувати захисні редути. На тих територіях, які обороняли ЗСУ, інфраструктуру росіяни зруйнували на 90%. Відновленню не підлягають 60% будинків, додав Гайдай.
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...