"Кидався та фоткав": Нардеп Шевченко став "героєм паркування" та потрапив у новий скандал

Народний депутат Євген Шевченко, якого виключили зі "Слуги народу", потрапив у черговий скандал. Політик перекрив виїзд для авто біля будівлі Верховної Ради, а після нахамив співробітниці апарату парламенту. Про це розповіла співробітниця Апарату Верховної Ради любов Богданова в Instagram, передають Патріоти України.

Нардеп припаркувався біля будівлі парламенту в недозволеному місці і перекрив виїзд для інших авто. Богданова попросила Шевченка прибрати авто, через яке вона не могла виїхати, але отримала лише порцію агресії та хамство. При цьому політик кілька разів повторив, що він народний депутат, а дівчина – ніхто.

"Він разів п'ять це повторив, потім взагалі почав на мене кидатися, фоткав навіщось мою машину та спеціально не від'їжджав хвилин п'ять. Чесно, я таких жлобів ще не бачила, досі шокована", – розповіла Богданова.

Армія Азербайджану взяла під контроль дороги на північ від Лачинського коридору та звинуватила росіян у порушенні угод

субота, 25 березень 2023, 18:14

ЗС Азербайджану взяли під контроль дороги Ханкенді-Халфалі-Туршсу і Ханкенді-Косалар-Мірзаляр-Туршсу на північ від Лачинського коридору. Про це пише Haqqin.az, передають Патріоти України. Цими шляхами, за твердженням Міноборони країни, відбувається пос...

"Сам не вмію, але мені скачують": Пєсков підтримав ідею про "піратство"

субота, 25 березень 2023, 17:59

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков підтримав свого політичного "друга" заступника голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитра Медведєва з приводу "піратства" у РФ, передають Патріоти України. У коментарі російським ЗМІ Пєсков зізнав...