"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. Про це пише wprost.pl, передають Патріоти України.

Президент Польщі наголосив, що він переконаний, що "залізна завіса" повернеться. Він наголосив, що Путін зараз намагається поширити у світі "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання.

"Якщо мені доведеться мати справу з агресивною державою на моєму східному кордоні, яка хоче вбивати своїх сусідів, хоче забрати їхню землю, хоче забрати їхню свободу - тоді я готовий побудувати залізну завісу аж до хмар, тільки щоб вони трималися від нас подалі, і тільки щоб вони не могли її перетнути. Щоб ми могли жити в мирі, так, як ми хочемо", - сказав Дуда.

Польський президент також наголосив, що Путін відновив російський імпералізм та фальшує історію. Він пояснив, що РФ заявляє, що нібито Київ - це "російське місто", забуваючи, що столиця України була центром середньовічної держави - Київська Русь і РФ до неї не має жодного стосунку.

"Історично Київ був Руссю. Русь - це не Росія. І про це варто пам'ятати. Поляки це дуже добре знають з історії - всі, хто старанно вивчав історію, всі, хто глибоко вивчав середньовічну історію, - що була Червона Русь, Київська Русь та інші утворення", - наголосив Дуда.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...