Київ виключили із переліку територій можливих бойових дій

Київ виключили із переліку територій можливих бойових дій

Наказом Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Київ виключено із переліку територій можливих бойових дій. Про це повідомляє Мінреінтеграція.

У відомстві нагадали, що наприкінці 2022 року уряд прийняв ухвалу, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться або велися бойові дії, або тимчасово окуповані Росією. Цей список періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції.

"Так, наказом від 13 січня 2023 року №14 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані Російською Федерацією. Згідно з наказом, місто Київ виключено із переліку територій можливих бойових дій", - зазначили у міністерстві.
Наголошується, що наказ затверджено за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних військових адміністрацій.
Документ зареєстровано Міністерством юстиції 16 січня цього року.
Раніше у Мінреінтеграції розповіли про умови перевірки переселенців. Місця проживання ВПО перевірятимуть лише у разі звернення правоохоронців до органів соцзахисту за наявності підозри у неправомірному отриманні допомоги.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...