Кинули на вулиці: Сотні мобілізованих росіян у Сибіру сплять у полі і зігріваються горілкою (відео)

У Росії продовжується "часткова" мобілізація, яка стала цілою проблемою для Кремля. В Сибіру сотні мобілізованих росіян сплять у полі і зігріваються горілкою, передають Патріоти України.

Відповідне відео з’явилось в соцмережах. Окупант, який є автором ролику, розповідає, що через неорганізованість російського командування близько 500 призовників уже тиждень сплять на землі.

Автор відео стверджує, що їх розмістили у лісі біля військової частини міста Омська. Чоловіки чекають на заселення у частину. За словами мобілізованого, щоб зігрітись новобранці палять багаття та п’ють алкоголь.

"Усе, що ми робимо...": Буданов заінтригував заявою щодо долі Кримського мосту у 2024 році

субота, 13 липень 2024, 16:00

Очільник ГУР Кирило Буданов вважає Кримський міст найбільш зайвою інженерною конструкцією на окупованому росіянами півдні. Він зазначає, що міст несе, зокрема, і сакральний сенс для ворога. Про це Кирило Буданов розповів в інтерв'ю NV, передають Патріо...

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...