Кинули на вулиці: Сотні мобілізованих росіян у Сибіру сплять у полі і зігріваються горілкою (відео)

У Росії продовжується "часткова" мобілізація, яка стала цілою проблемою для Кремля. В Сибіру сотні мобілізованих росіян сплять у полі і зігріваються горілкою, передають Патріоти України.

Відповідне відео з’явилось в соцмережах. Окупант, який є автором ролику, розповідає, що через неорганізованість російського командування близько 500 призовників уже тиждень сплять на землі.

Автор відео стверджує, що їх розмістили у лісі біля військової частини міста Омська. Чоловіки чекають на заселення у частину. За словами мобілізованого, щоб зігрітись новобранці палять багаття та п’ють алкоголь.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...