
Російські окупанти скаржаться на скотське ставлення командування до поранених. Про це свідчить перехоплена ГУР Міноборони розмова окупанта з дружиною, передають Патріоти України.
Окупант розповідає, що отримав осколкові поранення, бо ЗСУ скинули з дрона вибухівку. Вояка отримав поранення в груди та ногу. Свої посадили його під дерево і залишили самого, чекати на евакуацію.
"Ось кинули під деревом. Таке ставлення скотяче. Промедол собі протермінований вколю, якщо гірше стане. Що мені тут замерзати. Ні одягу, нічого немає. Всім пох*р на мене", - говорить окупант.
Зауважимо, що Україна дотримується міжнародних конвенцій щодо поводження з військовополоненими. Здатися в полон, можна зателефонувати за номерами: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чатбот "Хочу жить" (https://t.me/spasisebyabot), де приймаються звернення від військовослужбовців РФ. Якщо чат-бот із якихось причин не працює, то російські військовослужбовці можуть звернутися до СБУ.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...