
За час окупації Харківської області російські війська розпродали весь запас пального. Тому під час контрнаступу Збройних сил України на Ізюм загарбники кинули сотні одиниць техніки, передають Патріоти України.
Через це військові "другої армії світу" змушені були втікати на велосипедах. Про це у Facebook повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.
За його словами, путінські війська залишили понад 100 одиниць техніки в Ізюмі. Поліцейські пояснили, що загарбники розпродали весь запас пального і тому тікати їм довелося навіть на велосипедах.
"Важко навіть уявити, скільки людей витерло ноги за ці кілька днів після звільнення Ізюма на триколорній ганчірці під в'їздом у це славне українське місто", – написав Єнін.
Також заступник голови МВС підкреслив, що правоохоронці разом із військовими та рятувальниками працюють над відновленням правопорядку, фіксацією слідів військових злочинів, розмінуванням території, доставкою гуманітарної допомоги та поверненням Ізюма до нормальної життєдіяльності.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...