Кинули сотню одиниць техніки: З'ясувалася причина, чому окупанти тікали з Ізюма на велосипедах

За час окупації Харківської області російські війська розпродали весь запас пального. Тому під час контрнаступу Збройних сил України на Ізюм загарбники кинули сотні одиниць техніки, передають Патріоти України.

Через це військові "другої армії світу" змушені були втікати на велосипедах. Про це у Facebook повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

За його словами, путінські війська залишили понад 100 одиниць техніки в Ізюмі. Поліцейські пояснили, що загарбники розпродали весь запас пального і тому тікати їм довелося навіть на велосипедах.

"Важко навіть уявити, скільки людей витерло ноги за ці кілька днів після звільнення Ізюма на триколорній ганчірці під в'їздом у це славне українське місто", – написав Єнін.

Також заступник голови МВС підкреслив, що правоохоронці разом із військовими та рятувальниками працюють над відновленням правопорядку, фіксацією слідів військових злочинів, розмінуванням території, доставкою гуманітарної допомоги та поверненням Ізюма до нормальної життєдіяльності.

Герой України відповідатиме за дії підлеглих: Командира 425 полку "Скеля" відсторонили з посади, — ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 21:02

Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...