
Російські окупанти формують штурмовий батальйон із хворих на гепатит та ВІЛ. Вони проходять підготовку в навчальних центрах на тимчасово окупованих територіях Криму, Херсонської та Запорізької областей. Про це речник сил оборони півдня України Владислав Волошин розповів в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"За даними нашої розвідки, противник зараз формує штурмовий батальйон із хворих гепатитом та іншими хворобами, такими як ВІЛ, іншими невиліковними хворобами", - сказав Волошин.
Речник зазначив, що це свідчить про намір росіян "просто утилізувати їх на полі бою". За словами Волошина, ці штурмовики проходять підготовку в навчальних центрах на тимчасово окупованих територіях Криму, Херсонської та Запорізької областей, тож це вже не "гарматне м’ясо", а навчені бійці. Але, як зазначив речник, й таких навчених солдатів Росія "не жаліє".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...