
Президент Російської Федерації Володимир Путін наказав своїй армії захопити Авдіївку у Донецькій області до кінця року. У Кремлі хочуть "почати рік з перемог на фронті", передають Патріоти України.
"Завдання - не просто взяти Авдіївку до 1 січня, а взяти її якомога швидше. Я так розумію, Володимир Володимирович хоче згадати цю перемогу у своєму новорічному зверненні. Якщо не вийде, то теж нічого, але краще, щоб вийшло. Такі накази, наскільки я знаю, передали з Москви", - пише Telegram-канал "Кремлівська табакерка".
При цьому не всі задоволені таким наказом з Москви, адже армія РФ несе великі втрати в боях із захисниками України – до 600 осіб на день.
"Якщо зараз у нас під Авдіївкою гине і втрачає руки і ноги від 200 до 600 бійців в день, то уявляєте, що буде, якщо ми посилимо штурми? А тут ще мобілізовані стали гірше воювати. Їм хтось сказав, що буде демобілізація. Так вони сподіваються дожити. Деякі навіть в ногу собі стріляють, щоб на штурм не йти. Два таких випадки знаю. А тут ще цей поспіх...", - поскаржився один з російських офіцерів.
Зазначається, що окупанти вважають, що взяти Авдіївку до Нового року можливо, але вони сумніваються, що це завдання все ж таки буде виконане.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...