"Кинутий як лох" Путіним Макрон пропонує запровадити цілеспрямовані європейські санкції проти РФ та скликати Радбез ООН

Президент Франції Еммануель Макрон запропонував скликати засідання Ради безпеки ООН після рішення Росії визнати незалежність так званих "ЛНР" і "ДНР. Про це йдеться у заяві Єлисейського палацу, зазначають Патріоти України.

"Президент засуджує прийняте президентом Російської Федерації рішення про визнання сепаратистських регіонів Сходу України. Очевидно, що це одностороннє порушення Росією міжнародних зобов’язань і замах на суверенітет України", - йдеться у заяві.

"Він закликає скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН, а також ухвалити цілеспрямовані європейські санкції", - зазначили в Єлисейському палаці.

Раніше Німеччина закликала Росію скасувати рішення про визнання незалежності ОРДЛО та повернутися на шлях дипломатичного та політичного врегулювання конфлікту відповідно до Мінських домовленостей.
Нагадаємо, Велика Британія 22 лютого оголосить про нові санкції проти Росії у відповідь на рішення визнати незалежність двох "республік" ОРДЛО.
Сполучені Штати також запровадять санкції, але це будуть інші заходи, ніж готувалися на випадок військового вторгнення в Україну.

В Японії назвали число російських генералів, яких ліквідували в Україні

четвер, 9 лютий 2023, 11:44

Японські розвідники вважають, що в Україні вже загинуло понад 20 генералів російської армії. Висока смертність серед командувачів армією РФ погано позначається на військах окупантів, передають Патріоти України. Генерал у відставці і екс-глава штабу Сух...

Окупанти у своїх атаках роблять ставку на піхотні вали, однак вікно можливостей для армії РФ закривається, - військовий експерт

четвер, 9 лютий 2023, 11:30

Військовий експерт Петро Черник зазначив, що наступ РФ триває, і пояснив, що російські окупаційні війська під час нього роблять ставку на піхотні вали у своїх атаках. Водночас говорити про великі успіхи противника не доводиться, передають Патріоти Укра...