Кинув роботу в лікарні, щоб вбивати українців: Окупант із Підмосков'я успішно "зустрівся" з HIMARS (фото)

Ідентифіковано ще одного російського окупанта, ліквідованого внаслідок удару українських військових по скупченню ворога в Новоайдарі 28 січня, інформують Патріоти України.

Як пишуть місцеві російські пабліки, ліквідовано молодшого сержанта медичної служби Олександра Боровського з Королева Московської області. Вдома працював у місцевому відділенні хірургії та реанімації. Але з початку повномасштабної війни в Україні добровільно пішов допомагати окупантам вбивати українців.

Приліт снаряда HIMARS припав по госпіталю, де працював Боровський. У цьому ж дописі згадується й про ліквідацію на війні в Україні іншого мешканці Підмосков'я - окупанта, який раніше працював у московському ОМОНі, Єгора Дульдієра.

На початку жовтня він звільнився із загону, щоб відправитися вбивати українців. "Зажмурили" силовика наприкінці грудня в боях під Лисичанськом.


"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...