Кипелов, Аллегрова та інші: До нового списку санкцій НАЗК потрапили понад 360 осіб

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до списку потенційних кандидатів на міжнародні санкції ще 362 людини, які підтримують політику Кремля, в їх числі, зокрема, радник чотирьох українських президентів Дмитро Видрін, інформують Патріоти України.

Як повідомляє НАЗК, серед нових кандидатів відомі пропагандисти та судді, які причетні до справ проти російських опозиціонерів. Зокрема, НАЗК ініціює накладення санкцій на 8 суддів, причетних до проваджень проти російських опозиціонерів за їх антивоєнні публічні висловлювання; на 14 депутатів ради депутатів м.Новосибірська, які ініціювали переслідування колеги-депутата і стали причиною порушення щодо неї кримінальної справи за статтею про "військові фейки".

НАЗК також пропонує накласти санкції на пропагандистів, серед яких колишній народний депутат України, радник чотирьох українських президентів Видрін. Російське вторгнення Видрін вважає демілітаризацією і денацифікацією, висловлює свою "експертну думку" як політолог і журналіст пропагандистського порталу "Україна.ру".

До списку також потрапив історик Фелікс Розумовський, який поширює наративи про "ідеології укрфашизму", "зовнішнє управління Україною" і "злочини ВСУ перед мирним населенням"; режисер Микита Міхалков, який поширює абсурдні заяви про біолабораторії та спроби знищення слов'янського етносу інфікованими птахами; співачка Ірина Аллегрова, яка після довгого мовчання публічно заявила, що підтримує дії російської армії; рок-співаки Валерій Кипелов і Олександр Іванов, які пропагують війну на своїх концертах.

НАЗК також запропонувало включити до списку главу російського Червоного Хреста Павла Савчука. Ця організація агітує росіян йти на війну проти України та направляє гуманітарні вантажі російським військовим.

Відзначається, що зараз всього до списків внесені вже 18,9 тис. фізичних і 4 тис. юридичних осіб. Нагадується, що роль НАЗК в ідентифікації кандидатів на санкції передбачена в дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій міжнародною групою Єрмака-Макфола з приводу санкцій.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...