"Кирилиці треба позбутися!": Секретар РНБО пропонує запровадити в Україні латиницю

Секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олексій Данілов вважає, що англійська мова, як і українська, в Україні має бути обов’язковою. Про це він сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

"Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова має бути обов’язкова. Тому що, якщо ми кажемо про цивілізований світ, то англійська мова – це мова цивілізованого спілкування. І ми маємо розуміти, що англійську мову мають знати всі. Хто вже літні, складно, то це одна справа, а, починаючи з дитячого садочка, у школах це має бути", - наголосив Данілов.

Також, на його думку, треба позбутися кирилиці і перейти на латиницю. У тому ж самому інтерв’ю Олексій Данілов заявив, що вважає, що країни-партнери України по "Кримській платформі" мають перейти до активних дій у зв’язку з ситуацією в окупованому Криму. "Мені дуже приємно і я був дуже вражений, коли така кількість партнерів підтримала "Кримську платформу", але після цього мають бути дії", - сказав він.

"Незалежно від сезону тракторні війська у справі": У мережі показали новий трофей українських захисників (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 0:34

Українські військові похвалилися новим трофеєм, відвойованим у окупантів. Цікаво, що перевезли ворожий БТР за допомогою трактора. Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Запоріжжя новини", передають Патріоти України. У підписі до публікації написа...

Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

понеділок, 4 липень 2022, 0:24

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...