"Кирилиці треба позбутися!": Секретар РНБО пропонує запровадити в Україні латиницю

Секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олексій Данілов вважає, що англійська мова, як і українська, в Україні має бути обов’язковою. Про це він сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

"Я за дві мови в нашій країні. Англійська мова має бути обов’язкова. Тому що, якщо ми кажемо про цивілізований світ, то англійська мова – це мова цивілізованого спілкування. І ми маємо розуміти, що англійську мову мають знати всі. Хто вже літні, складно, то це одна справа, а, починаючи з дитячого садочка, у школах це має бути", - наголосив Данілов.

Також, на його думку, треба позбутися кирилиці і перейти на латиницю. У тому ж самому інтерв’ю Олексій Данілов заявив, що вважає, що країни-партнери України по "Кримській платформі" мають перейти до активних дій у зв’язку з ситуацією в окупованому Криму. "Мені дуже приємно і я був дуже вражений, коли така кількість партнерів підтримала "Кримську платформу", але після цього мають бути дії", - сказав він.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...