Кислиця на засіданні Радбезу ООН спіймав Небензю на черговій брехні

У понеділок, 12 лютого, постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу ООН спростував заяви Василя Небензі, повідомляють Патріоти України.

Так, постпред РФ при ООН Василь Небензя, виступаючи на засіданні Радбезу, заявив, що Міжнародний суд нібито відкинув усі звинувачення України і виправдав дії РФ. «Ми знаємо точно, що сьогодні не почуємо від київського режиму і його західних покровителів про висновки влаштованих Києвом розбірок у Міжнародному суді ООН у Гаазі з позовом до Росії щодо фінансування тероризму на Донбасі та дискримінації українців і кримських татар у Криму», — заявила маріонетка Кремля.

При цьому більша частина виступу Кислиця якраз стосувалася висновків Міжнародного суду. «Можу запропонувати випускникам Московського державного інституту міжнародних відносин і Дипломатичної академії в Москві прискорений курс Право: все, що вам потрібно знати про рішення Міжнародного суду, ухвалені 31 січня і 2 лютого», — сказав Кислиця, нагадавши про те, що Небензя закінчив МДІМВ, а дипакадемію — його перший заступник Дмитро Полянський.

Кислиця також заявив, що відповідно до ухвали суду від 31 січня Росія порушила Міжнародну конвенцію про боротьбу з фінансуванням тероризму, Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, а також постанову суду про тимчасові заходи від 19 квітня 2017 року.

Суд також встановив, що Росія переслідувала кримських татар за їхню політичну опозицію діям РФ у Криму. «Ми закликаємо Росію припинити фальсифікувати реальність і читати нам лекції про міжнародне право, яке вона сама продовжує грубо порушувати», — додав Кислиця.

Заступник постпреда Великої Британії при ООН Джеймс Каріукі також зазначив, що згідно з судовими рішеннями Росія порушила міжнародне право трьома способами. «Вона дискримінувала українців. Вона не розслідувала звинувачення у фінансуванні тероризму. Вона не виконала наказ суду не загострювати суперечки з Україною і не покинула територію України», — зазначив він.

Джерело: Укрінформ

Сенатор-республіканець звинуватив Грузію у поставках чипів до РФ, у Тбілісі відреагували

четвер, 29 лютий 2024, 23:30

Грузія звернулася до Сполучених Штатів Америки щодо доказів постачання Росії чіпи в обхід санкцій. Відповідна заява на адресу країни пролунала на спеціальних слуханнях постійного підкомітету Сенату США з розслідувань при комітеті з внутрішньої безпеки....

"Про це не може бути й мови": Шольц вигадав нову причину, щоб не передавати ракети Taurus Україні

четвер, 29 лютий 2024, 23:16

Німеччина не готова передавати Україні далекобійні ракети Taurus, оскільки вони можуть використовуватися для ударів по Москві. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляють Патріоти України з посиланням на Tagesschau. «Крилата ракета з дальн...