Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву - нинішня все одно вкрадена

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця запропонував перейменувати Росію на Московію. Дипломат виступив за ухвалення відповідного закону. Про це Кислиця написав у своєму акаунті у Twitter. Він зазначив, що одну конкретну державу можуть по-різному називати залежно від країни, передають Патріоти України.

"Візьмемо Magyarország Угорщина (Укр); Hungary (Eng); Ungarn (Ger); Węgry (PL); Österreich – Austria (Eng); Rakúsko (Slovak), одним словом, хто як хоче так і називає", – звернув увагу дипломат.

"Так що нам – Кабміну, Верховній Раді – заважає повернути Московії її історичну назву. Нинішня все одно вкрадена", – запропонував Кислиця.

Нагадаємо, 1721 року цар Петро I проголосив Московське царство Російською імперією. Тому Росія існує лише три століття, але попри це за допомогою пропаганди всіляко намагається виставляти себе спадкоємицею Київської Русі.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...