Китай відреагував на масований ракетний удар Росії по Україні, внаслідок якого загинули 10 українців

Заступник постійного представника Китаю в ООН Генг Шуанг закликав Київ та Москву до діалогу після масованого ракетного удару, який завдала країна-агресор по Україні. Внаслідок ворожої атаки загинули 10 українців, десятки отримали поранення передають Патріоти України.

"Діалог і переговори – це єдиний шлях для просування вперед. Сторони мають розпочати пряму взаємодію та повернутися до дипломатичних переговорів якнайшвидше", – заявив Генг Шуанг під час засідання Ради безпеки ООН. Він додав, що діалогу має сприяти і міжнародне співтовариство.

Шуанг додав, що Україна та Росія повинні проявляти стриманість, щоб їхні дії не посилювали конфронтацію, а також щоб не допустити виходу ситуації з-під контролю.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський після чергового масованого ракетного удару Росії по критичній інфраструктурі України закликав Радбез ООН та інші міжнародні організації реагувати на російський терор. За агресію проти українського народу РФ має відчути не лише політичні, а й юридичні наслідки.

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...