Китай відреагував на масований ракетний удар Росії по Україні, внаслідок якого загинули 10 українців

Заступник постійного представника Китаю в ООН Генг Шуанг закликав Київ та Москву до діалогу після масованого ракетного удару, який завдала країна-агресор по Україні. Внаслідок ворожої атаки загинули 10 українців, десятки отримали поранення передають Патріоти України.

"Діалог і переговори – це єдиний шлях для просування вперед. Сторони мають розпочати пряму взаємодію та повернутися до дипломатичних переговорів якнайшвидше", – заявив Генг Шуанг під час засідання Ради безпеки ООН. Він додав, що діалогу має сприяти і міжнародне співтовариство.

Шуанг додав, що Україна та Росія повинні проявляти стриманість, щоб їхні дії не посилювали конфронтацію, а також щоб не допустити виходу ситуації з-під контролю.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський після чергового масованого ракетного удару Росії по критичній інфраструктурі України закликав Радбез ООН та інші міжнародні організації реагувати на російський терор. За агресію проти українського народу РФ має відчути не лише політичні, а й юридичні наслідки.

Великомасштабні атаки на п'яти ділянках: Міноборони РФ заявило про початок українського Контрнаступу

понеділок, 5 червень 2023, 6:58

Українське командування наразі ніяк не коментує істерику Москви. Російське міноборони заявило про початок українського контрнаступу. Україна не коментує заяви. Жодних інших підтверджень активізації бойових дій немає. . Як стверджує міноборони РФ, Ук...

Герої тримають оборону і просуваються вперед: Український кулеметник показав бій на околицях Бахмута (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:56

Українські військові продовжують обороняти місто-фортецю Бахмут у Донецькій області попри всі заяви російських окупантів про його захоплення. Наші безстрашні воїни вступають у ближній бій із загарбниками, щоб звільнити українську землю, передають Патрі...