Китайські товариші підганяють Москву: ОДКБ заявляє, що "миротворці" готові залишити Казахстан

Московський генерал від імені "миротворців" ОДКБ заявив, що розробляють план передачі правоохоронним органам Казахастану об’єктів, які зараз перебувають під їх "охороною". Про це командувач "миротворчих сил" у Казахстані герерал-полковник Сердюков заявив росЗМІ, повідомляють Патріоти України .

"В даний час командуванням колективних миротворчих сил ОДКБ спільно з Міноборони Республіки Казахстан розробляється план з передачі об'єктів, що охороняються миротворцями, правоохоронним органам країни", - сказав Сердюков.

За його словами, після виконання завдань сили ОДКБ організують повернення підрозділів із технікою до пунктів постійної дислокації літаками військово-транспортної авіації ВКС Росії.

Нагадаємо, раніше 11 січня про повернення "миротворців" ОДКБ до їхніх країн заявив президент Казахстану Токаєв.

Крах, затягування та ескалація: WSJ назвала п'ять сценаріїв наступного етапу війни в Україні

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:22

Зараз ніхто не може сказати, як і коли закінчиться війна в Україні, проте вже ясно, що Росія не виграє. Москві не вдалося досягти своєї первісної мети - блискавичного удару по Києву з метою повалення уряду, а успіх плану Б Путіна – наступу на сході та ...

Експерт розказав, уряд якої великої країни не наклав жодних санкцій на Росію

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:44

Уряд Китайської Народної Республіки станом на сьогодні не наклав жодних санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив керівник відділу навчання та розвитку аналітичної компанії YouControl Михайло Кольцов в ефірі інформаційного телемарафону, передаю...