Китайці працювали на підвищення заразності та летальності: Помпео поділився розвідданними про те, як і кому світ завдячує пандемією COVID-19

Пандемії COVID-19 можна було уникнути. Будь-яка відповідальна країна запросила б світових експертів в області охорони здоров'я в Ухань протягом декількох днів після спалаху.

У США є підстави вважати, що кілька китайських вчених в Уханьскому інституті вірусології захворіли коронавірусом ще влітку 2019 року - до першого зареєстрованого випадку. Про це йдеться в заяві держсекретаря Майкла Помпео, оприлюдненій на сайті Держдепу, інформують Патріоти України.

За словами глави Держдепартаменту, американський уряд ділиться новими даними про діяльність в державних лабораторіях Китаю, щоб допомогти в роботі місії Всесвітньої організації охорони здоров'я в Ухані. Як повідомив Помпео, ще в 2016 році китайські дослідники вивчали коронавірус кажанів RaTG13, який більш ніж на 96% ідентичний COVID-19. Однак в інституті промовчали про "експерименти по підвищенню заразності або летальності" вірусу.

Також держсекретар стверджує, що Уханьський інститут вірусології пов'язаний з військовими програмами Пекіна. "Не дивлячись на те, що Уханьський інститут вірусології представляється як цивільний, він співпрацював в публікаціях і секретних проектах з військовими Китаю", - зазначено в заяві. Нарешті, Помпео закликав владу Китаю забезпечити експертам ВООЗ доступ до всіх об'єктів, лабораторій, співробітників, очевидців і авторів скарг. "Пандемії COVID-19 можна було уникнути. Будь-яка відповідальна країна запросила б світових експертів в області охорони здоров'я в Ухань протягом декількох днів після спалаху. Замість цього Китай відмовився від пропозицій допомоги і покарав хоробрих китайських лікарів, вчених і журналістів, які намагалися попередити світ про небезпеки вірусу", - зазначив глава Держдепу.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...