"Лапотних дикунів шокує кожен атрибут цивілізації. У тому числі... аптечки українських бійців", - Голобуцький

"Лапотних дикунів шокує кожен атрибут цивілізації: від туалетів в будинках і легких пателень зі скляними кришками - і до звичайних для наших бійців та волонтерів аптечок", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Аптечок, які часто самі волонтери шиють і наповнюють (десь майже за натівським стандартом, десь в максимально доступному наближенні) - наприклад, вінницькі дівчата такі відшивають і комплектують з надісланого.
Їх, мабуть, "Байрактари" і всілякі новітні смертельні приблуди так не шокують, як отакі дрібні ознаки нормального ставлення до людей - і військових, і цивільних. І такі речі їх шалено злять: "А хто вам дозволяв добре жити?".

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...