"Ласкаве теля завжди знайде, де приссатися": За підтримки Зеленського Садового обрали головою Палати місцевих влад при президенті

Банкова активно розбудовує "придворну" альтернативу Асоціації міст України, де головує Віталій Кличко

Мера Львова Андрія Садового обрали головою Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові. Про це стало відомо в ході засідання Палати місцевих влад у Хмельницькому, в якому брав участь і президент Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України.

Садовий подякував за довіру і запропонував запровадити певну ротаційність голів Палати, а собі попросив випробувальний термін на цій посаді. Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко, який вів засідання, здивувався цій ініціативі і навіть жартома сказав, що Садовий його лякає такими пропозиціями.

Заступниками Садового обрали мера Дніпра Бориса Філатова та голову Житомира Сергія Сухомлина.

Палату місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України створено у лютому 2021 року за прикладом аналогічної структури в Європі - Палати місцевих влад Конгресу місцевої та регіональної влади Європи.

Конгрес є консультативно-дорадчим органом і створений на заміну Раді розвитку громад та територій. Його очолює сам Зеленський.

Конгрес складається з Палати місцевих влад і Палати регіонів, які будуть делегувати по 3 особи у президію цього органу, яка буде представлена вищими посадовими особами країни.

Президія конгресу засідатиме щомісячно. Палати будуть збиратися кожного кварталу та подавати пропозиції до порядку денного конгресу. Загальні засідання Конгресу будуть відбуватися кожні півроку або за вимогою.

За словами голови Офісу президента Андрія Єрмака, в Україні за роки незалежності було багато рад щодо місцевого самоврядування, але Конгрес "почне реально представляти інтереси українців", ставши майданчиком для обговорень місцевих проблем на найвищому рівні для пошуку рішень.


Німецькі зенітки прикриють небо: Шольц пообіцяв передати Україні більше самохідок Gepard

середа, 30 листопад 2022, 9:56

Канцлер Німеччини Олаф Шольц пообіцяв передати Україні додаткові зенітні самохідні уствновки Gepard. Про цей намір він оголосив під час спільної прес-конференції зі світовими фінансово-економічними організаціями, передають Патріоти України. "Ми продовж...

Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву - нинішня все одно вкрадена

середа, 30 листопад 2022, 9:50

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця запропонував перейменувати Росію на Московію. Дипломат виступив за ухвалення відповідного закону. Про це Кислиця написав у своєму акаунті у Twitter. Він зазначив, що одну конкретну державу можуть по-...