
Активісти встановили похоронні хрести з написом "Російський окупант" біля посольства РФ у Києві. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Олександр Погребиський, передають Патріоти України.
“Під посольством РФ… Ми вас чекаємо… Ласкаво просимо в пекло”, — ідеться в дописі.
Цією акцією громадяни хотіли продемонструвати відсутність страху перед Росією. “Усі дії Російської Федерації зроблені для того, щоб посилити паніку всередині українського суспільства, щоб люди почали виїжджати тощо. Але цього не буде! Ми готові зустрічати, буде дуже сильний опір. Не порівняти з 2014-м роком”, – сказав Погребиський у коментарі Bigkyiv.
Учасники акції тримали плакати з такими написами, як-от: “Ніколи не здамося”, “Донбас — це Україна”, “Історія зла має померти” тощо.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...