
Активісти встановили похоронні хрести з написом "Російський окупант" біля посольства РФ у Києві. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Олександр Погребиський, передають Патріоти України.
“Під посольством РФ… Ми вас чекаємо… Ласкаво просимо в пекло”, — ідеться в дописі.
Цією акцією громадяни хотіли продемонструвати відсутність страху перед Росією. “Усі дії Російської Федерації зроблені для того, щоб посилити паніку всередині українського суспільства, щоб люди почали виїжджати тощо. Але цього не буде! Ми готові зустрічати, буде дуже сильний опір. Не порівняти з 2014-м роком”, – сказав Погребиський у коментарі Bigkyiv.
Учасники акції тримали плакати з такими написами, як-от: “Ніколи не здамося”, “Донбас — це Україна”, “Історія зла має померти” тощо.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....