Латвія більше не пустить до себе втікачів від мобілізації в РФ. Прикордонники готові відбивати натовпи "харошіх рускіх"

Латвія має план дій у разі, якщо Росія оголосить чергову мобілізацію, що загрожує хвилею нових втікачів, які намагатимуться перетнути кордон. Про це заявив в інтерв'ю агенції LЕТА міністр внутрішніх справ Латвії Маріс Кучинскіс і додав, що його країна не пустить на свою територію цих росіян.

За його словами, цей план до певної міри апробовано на латвійсько-білоруському кордоні. "У Латвії накопичено чималий досвід, та й організоване білорусами "тренування" пішло на користь професіоналізму латвійських служб", - додав він.

Латвійський чиновник додав, що нині на прикордонній з Росією території Латвії фіксуються лише окремі інциденти, проте вони перебувають під контролем.

"Проте те саме не можна сказати про білоруський кордон. Дуже рідко буває ранок, коли у графі звіту про спроби незаконного перетину кордону стоїть нуль. Мабуть, так буде доти, доки при владі залишається режим Лукашенка. Навіть більше, не можна сказати, що в це не залучена і Росія, тому що зараз ми бачимо, як люди, які намагаються перетнути кордон, прилітають до Мінська з Москви, а потім їх везуть далі до кордону", - додав Кучинскіс.

Глава МВС Латвії наголосив, що останнім часом правоохоронним органам також доводиться частіше стикатися з дезінформацією білорусів у Telegram-каналах.

Рвався в бій, щоб захищати Україну: Під час виконання завдання загинув пілот винищувача Владислав Савєльєв

вівторок, 6 червень 2023, 17:27

У боях за Україну 2 червня загинув український воїн, пілот винищувача Владислав "NOMAD" Савєльєв. Він рвався захищати рідну землю, а після перемоги мріяв вирушити з друзями та родиною у Норвегію. Саме над цією країною близькі полеглого Героя збираються...

Рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав: У МАГАТЕ розповіли, чим це загрожує

вівторок, 6 червень 2023, 16:44

На Запорізькій ЗАЕС існує нова загроза через підрив російськими військовими Каховської ГЕС. Зокрема, рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав. Про це заявив глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі. За його словами, робота атомної станції напряму залежить від рі...