Дати агресору рішучу відсіч: Латвія відправить до України зброю та військову техніку

Міністр оборони Латвії Артікс Пабрікс заявив що країна виділить для України зброю та військову техніку. Про це він повідомив після зустрічі з українським послом Олександром Міщенком. Про це пише латвійське видання LSM, зазначають Патріоти України.

Очільник литовського оборонного відомства закликав ЄС підтримати таку ініціативу. Разом з українським послом було вирішено, що саме відправиться до України.

"Включно зі зброєю та технікою. Ми це зробимо. Ми закликаємо наших союзників у Європі зробити те саме. Тому що Україна має право і має вміти захищатися. Україна значною мірою знімає напруженість із наших власних кордонів. З нашого регіону", - сказав Пабрікс.Міністр оборони Латвії підкреслив, що хоч Україні і не є членом НАТО, проте залишається європейським союзником і фактично захищає кордони Європи.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...