Дати агресору рішучу відсіч: Латвія відправить до України зброю та військову техніку

Міністр оборони Латвії Артікс Пабрікс заявив що країна виділить для України зброю та військову техніку. Про це він повідомив після зустрічі з українським послом Олександром Міщенком. Про це пише латвійське видання LSM, зазначають Патріоти України.

Очільник литовського оборонного відомства закликав ЄС підтримати таку ініціативу. Разом з українським послом було вирішено, що саме відправиться до України.

"Включно зі зброєю та технікою. Ми це зробимо. Ми закликаємо наших союзників у Європі зробити те саме. Тому що Україна має право і має вміти захищатися. Україна значною мірою знімає напруженість із наших власних кордонів. З нашого регіону", - сказав Пабрікс.Міністр оборони Латвії підкреслив, що хоч Україні і не є членом НАТО, проте залишається європейським союзником і фактично захищає кордони Європи.

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...