Латвія висилає білоруських дипломатів у відповідь на аналогічний крок Мінська

МЗС Латвії оголосило про висилку білоруських дипломатів до норм, , повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву МЗС Латвії.

"У відповідь на дії Білорусі міністерство закордонних справ Латвії викликало тимчасового уповноваженого представника Білорусі, щоб повідомити про ідентичні дії та висилку білоруських дипломатів до нормалізації відносин" - йдеться у заяві.

24 травня посла Латвії в Білорусі Ейнарса Семаніса було викликано до міністерства закордонних справ Білорусі, де було повідомлено про рішення запропонувати дипломатам посольства Латвії в Мінську покинути країну.

Посол повинен залишити Білорусь протягом 24 годин, а інші дипломати протягом 48 годин.

Один адміністративний працівник залишиться в посольстві для нагляду за будинком.

Рішення вислати дипломатів Латвії було прийняте у відповідь на "образу" білоруського державного прапора.

У понеділок мер Риги Мартіньш Стакіс і міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич замінили державний прапор Білорусі на біло-червоно-білий прапор, який під час масових протестів використовують противники режиму Лукашенка.

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...

Всій фракції ОПЗЖ час пакувати валізи на Ростов? У Раді розглянуть законопроект щодо автоматичного позбавлення українського громадянства за російський паспорт

неділя, 25 липень 2021, 8:55

Українські нардепи запропонували Верховній Раді автоматично позбавляти громадянства України осіб, які добровільно отримали російський паспорт. Відповідний законопроект зареєстровано на сайті парламенту, зазначають Патріоти України. Так, Проект Закону п...