
У Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі, що розташований в Печерському районі столиці, виявили коронавірус COVID-19. Обитель закрили на карантин.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби монастиря в фейсбуці, зазначають Патріоти України.
"У зв‘язку з встановленням серед тих, хто проживає в монастирі, осіб із підтвердженням захворювання через коронавірус, відповідно до карантинних приписів Свято-Феодосіївський монастир закривається для відвідування.
Просимо молитов за одужання хворих та подолання згубної пошесті", - сказано в повідомленні.
Свято-Феодосіївський ставропігійний чоловічий монастир м.Києва належить Православній Церкві України, розташований в сотні метрів від Києво-Печерської лаври й історично входить до її архітектурного ансамблю.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...