Лавров обіцяє "серйозну розмову": Росії не подобається, що Туреччина "затягує Україну в НАТО"

Росія найближчим часом в ході чергових контактів планує обговорити з Туреччиною тему «затягування» України в Північноатлантичний Альянс. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, якого цитує ТАСС, передають Патріоти України.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба 19 червня висловив подяку за рішучу підтримку Туреччиною членства України в НАТО. У свою чергу міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу запевнив, що Анкара буде й надалі всіма способами підтримувати євроатлантичну інтеграцію України.

Така позиція Туреччини не сподобалася Росії, там назвали прагнення України до вступу в НАТО «затягуванням» країни в Альянс. «Ми дуже чітко, недвозначно свою позицію щодо спроб затягувати Україну в НАТО окреслили. У мене немає сумнівів, що серйозні, відповідальні держави прекрасно розуміють, про що йдеться. Ми в регулярному діалозі з нашими турецькими колегами, найближчим часом у нас планується черговий контакт. Я думаю, ми, звичайно ж, поговоримо і на цю тему теж», – зазначив Лавров.

Тим часом, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков уважає, що «Теоретично можливим» є вступ України до НАТО протягом найближчих десяти років.

Я особисто попереджав Шойгу про наслідки застосування ядерної зброї, - голова Пентагону

неділя, 2 жовтень 2022, 9:25

Як повідомляє CNN, міністр оборони США Ллойд Остін у новому інтерв’ю засудив "брязкання ядерною зброєю" з боку президента РФ Володимира Путіна і сказав, що, хоча він не бачив нічого, що свідчило б про те, що глава Кремля наважився застосувати ядерну зб...

Як розвиватиметься ситуація на фронті до кінця року: Жданов назвав найгірший та найкращий сценарії

неділя, 2 жовтень 2022, 9:05

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов озвучив два сценарії розвитку подій на війні в Україні найближчим часом. Згідно з одним з них, до кінця року українська армія може звільнити щонайменше дві третини окупованих Росією територій країни, пер...