Лавров поскаржився, що посли країн ЄС у Москві відмовилися його слухати на заздалегідь призначеній зустрічі. Що готувався донести європейцям "кремлівський Ріббентроп"

Міністр закордонних справ країни-агресорки Росії Сергій Лавров поскаржився, що посли країн Євросоюзу в Москві відмовилися зустрітися з ним. Про це пишуть росЗМІ. Лавров розповів, що зустріч із європейськими дипломатами мала бути присвячена майбутнім президентським виборам у Росії. Проте, за його словами, за два дні до заходу МЗС отримало повідомлення, що посли на зустріч не прийдуть.

Очільник МЗС Росії також зазначив, що на зустрічі хотів обговорити з послами інформацію про те, що посольства країн Євросоюзу в Москві нібито мають намір підтримувати російську «несистемну опозицію» і використовувати якісь «механізми втручання». Лавров заявив, що збирався застерегти дипломатів від таких дій.

«Можете собі уявити відносини з державами на дипломатичному рівні, чиї посли бояться прийти на зустріч з міністром країни, в якій вони акредитовані? Де таке взагалі бачили?» – обурився Лавров.

Постійне представництво Євросоюзу в Росії підтвердило виданню РБК, що російське МЗС запрошувало європейських послів на захід. Однак відмова була викликана «вкрай низьким рівнем довіри» та відсутністю в запрошенні пропозицій щодо порядку денного.

«Нас запросили обговорити відносини між ЄС та Росією, але тепер міністр Лавров каже, що йшлося про те, щоб прочитати нам нотації. Це доводить, що ми мали рацію, відхиливши запрошення», – додали в представництві ЄС.

"Я знав, на що йшов": Очільник Херсонської ОВА прокоментував замах на своє життя

субота, 13 квітень 2024, 15:16

Очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін підтвердив інформацію СБУ про те, що на нього готували замах. Про це він повідомив у відео, опублікованому в офіційному Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Так, це дійс...

Напруга зростає: Спецназ Ірану захопив корабель Ізраїля

субота, 13 квітень 2024, 15:08

Після погроз завдати масованих ударів по Ізраїлю, іранські військовослужбовці захопили ізраїльське судно. Про це пише регіональне видання Times of Israel, передають Патріоти України. За даними журналістів, судно було захоплене біля Ормузької протоки. С...