Лавров заговорив про великі перспективи військово-технічного співробітництва РФ і Нікарагуа, армія якої налічує аж 14 тисяч солдатів

Міністр закордонних справ країни-агресора Росії Сергій Лавров заявив, що у РФ з'явилися "хороші можливості" розвивати військово-технічні відносини з Нікарагуа. До речі, загальна чисельність військ цієї держави становить лише близько 14 тисяч осіб, передають Патріоти України.

Як повідомили російські пропагандистські видання у четвер, 30 березня, Лавров провів переговори з главою МЗС Нікарагуа Денисом Монкадою. Після цього вони провели пресконференцію.

"Військово-технічна співпраця традиційно займає пріоритетне місце в наших контактах, у неї також є хороші можливості подальшого розвитку", – сказав російський міністр.

Путінський посіпака також додав, що РФ розвиватиме з Нікарагуа "науково-технічні та культурно-гуманітарні обміни".

З відкритих джерел відомо, що збройні сили Нікарагуа мають у своєму складі ВПС, ВМС та сухопутні війська. Загальна чисельність військ оцінюється приблизно в 14 000 осіб, а військовий бюджет становить лише 85 мільйонів доларів.

На озброєнні Нікарагуа в основному радянська та російська зброя, є також британські, французькі, турецькі види військової техніки.

Зазначимо, що Нікарагуа постійно підтримує Росію на міжнародній арені. Так, ще 2014 року ця країна Центральної Америки не підтримала резолюцію Генасамблеї ООН щодо територіальної цілісності України.

Президент Нікарагуа Даніель Ортега 22 лютого підтримав рішення РФ визнати незалежність терористичних "Л/ДНР". Нікарагуа також продовжує підтримувати РФ після її повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого, перебуваючи в одному ряду з Білоруссю, Сирією, Еритреєю, Венесуелою, Кубою та М'янмою.

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:28

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України. ...

Контрнаступ у розпалі: Зеленський пообіцяв звільнення Бахмуту та ще двох ключових міст

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:22

Українські військові звільнять Бахмут Донецької області та два інші ключові українські міста від російської окупації. Україна має дуже комплексний план, передають Патріоти України з посилання м на заяву президента Володимира Зеленського під час дискусі...