Росія продовжить атакувати об’єкти, які використовують українські військові. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю, показаному на американському телеканалі CBS 27 квітня, передають Патріоти України.
«Ми продовжуватимемо атакувати об’єкти, що використовуються військовими України, деякими найманцями з іноземних країн та інструкторами, яких європейці офіційно надіслали для допомоги в атаках на російські цивільні об’єкти», – сказав Лавров в інтерв’ю.
Цього тижня російська ракета влучила в житловий будинок у Києві, вбивши щонайменше 12 людей. Лавров сказав, що ціль не була «абсолютно цивільною». Також російські військові у квітні обстрілювали ракетами українські міста Кривий Ріг і Суми, що спричинило загибель десятків цивільних, у тому числі дітей.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...