Лаври Зеленського спокою не дають: Галкіна запідозрили в бажанні стати президентом

Відвідування гумористом програми "Познер" є ознакою того, що він переріс своє амплуа.

Максим Галкін. Фото: teleprogramma.pro.

Російського коміка Максима Галкіна запідозрили в бажанні почати політичну кар'єру. За словами експерта Ради з розвитку інформаційного суспільства в Держдумі Вадима Манукяна, відвідування гумористом програми "Познер" є ознакою того, що він переріс своє амплуа. Крім того, він додав, що лаври Зеленського не дають спокою Галкіну. Про це повідомляють "Дни.ру", передають Патріоти України.

"Поки всі сміялися над тим, що Галустян у Росії може піти стопами Зеленського в Україні, випустили з уваги іншого, реального кандидата. Аналізуючи поведінку Максима Галкіна за останній час, особисто для мене стало очевидно: йому вузько в коротких гумористичних штанцях, він задумався про високе. Навіщо гумористу напрошуватися на таку серйозну передачу?" – сказав Манукян.

На його думку, Галкін починає вибудовувати політичну кар'єру, а щоб переконатися в цьому, треба трохи почекати. "Можете просто запам'ятати мої слова і ближче до 2024 року їх згадати. Я впевнений, що лаври Зеленського не дають спокою Галкіну, і він за прикладом Володимира Олександровича трохи більше ніж за чотири роки до президентських виборів вирішив почати вибудовувати свою політичну кар'єру. Йому не потрібен ніякий депутатський мандат – він зробить найбільшу ставку в своєму житті", – зазначив Манукян.

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...