"ЛДНР" фактично вийшли з угоди про перемир'я. Кравчук готує заяву, - Арестович

Заява бойовиків "ЛДНР" про зрив перемир'я буде розглянута на засіданні ТКГ - Арестович / УНІАН

Російські незаконні збройний формування "ЛДНР" у своїй заяві про намір вести "попереджувальний вогонь" по силам ООС на Донбасі фактично вийшли з договору про перемир'я в зоні конфлікту. Вони порушили домовленості, досягнуті у межах Нормандського формату. Глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук вже готує заяву України щодо ситуації, що склалася, сказав спікер перемовної делегації Києва Олексій Арестович у коментарі Liga.net, зазначають Патріоти України.

За його словами, опубліковане представниками бойовиків повідомлення про намір санкціонувати вогонь у бік позицій української армії свідчить про тиск на Україну. Якщо ця інформація відповідає їх реальним планам, то така ситуація стане для них проблемною, тому що це фактичний вихід з угоди про перемир'я, яке було зафіксовано на рівні Нормандського формату.

Київ поставить на розгляд це питання на засіданні Тристоронньої контактної групи. Голова української делегації Леонід Кравчук вже готує заяву Києва.

"Якщо вони дійсно віддали таке розпорядження, то це свідчить про те, що вони вийшли з угоди про припинення вогню. А раз вони вийшли з угоди про припинення вогню, то мало їм не здасться, тому що це зірвана угода на рівні нормандського формату. Це не проти України виступити, а проти Франції та Німеччини, ОБСЄ. Тому всерйоз ми це не розглядаємо. Сьогодні поставимо питання на засіданні ТКГ і подивимося за результатами, що буде. Кравчук готує заяву", - підкреслив Арестович.

3 березня глава делегації Києва у ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що останнім часом стало більше порушень режиму припинення вогню в зоні російсько-українського конфлікту. Це пов'язано з більш рішучими діями України на політичному фронті. Росія реагує на тиск з боку української держави і Заходу.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...