Ледве говорить: У мережу злили нове відео з "напівживим" Кадировим

Ледве говорить: у мережу злили нове відео з "напівживим" Кадировим

У мережу потрапило відео з Рамзаном Кадировим, який, як повідомлялося, перебуває у важкому стані. Запис планували опублікувати в Telegram-каналі голови Чечні ще минулого понеділка, але не стали, оскільки він дуже погано виглядає на ньому і ледве розмовляє, передають Патріоти України.

Ролик оприлюднив російський Telegram-канал "ВЧК-ОГПУ" 28 вересня. За даними каналу, відео було знято 21 вересня – того ж дня, коли було записано "зустріч" Кадирова з головою МНС РФ Олександром Куренковим.

Як пише "ВЧК-ОГПУ", зйомки проходили в приміщеннях, розташованих поряд із 5-м корпусом Центральної клінічної лікарні (ЦКЛ) РФ, де лежить голова Чечні, хоча на відео Золотов каже, нібито зустріч проходить у росгвардії.


Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...