Легалізація "ЛДНР" зависла: Москва надзвонює Єрмаку, а той "не чує", не до "зрад"

Андрій Єрмак під приводом великої зайнятості через рішення внутрішніх проблем, пов'язаних з поширенням в Україні коронавіруса COVID-19, "відмовляється спілкуватися" з Дмитром Козаком.

Андрій Єрмак. Фото: Еспресо ТБ.

У заступника голови адміністрації президента Російської Федерації Дмитра Козака великі проблеми через те, що його український партнер по вирішенню "донбаського питання" глава Офісу президента України Андрій Єрмак різко змінив позицію і зараз вже не має наміру допомагати Росії "запхати" окуповану частину Донбасу в Україну, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє проросійський Телеграм-канал "Легітимний", Андрій Єрмак під приводом великої зайнятості через рішення внутрішніх проблем, пов'язаних з поширенням в Україні коронавіруса COVID-19, "відмовляється спілкуватися" з Дмитром Козаком. Козак, який змінив у путінському оточенні Владислава Суркова на посаді куратора Донбасу і отримав в Кремлі завдання "впихнути" "ДНР" і "ЛНР" в Україні на російських умовах (закріплений в Конституції "особливий статус", повна і беззастережна амністія, представництво від колаборантів в українських органах державної влади - ред.), наполегливо намагається зв'язатися з Єрмаком, але той так само завзято його ігнорує.

Зазначається, що з цієї причини не відбудеться приблизна зустріч учасників "нормандського формату" в червні. Не виключено, що її перенесуть на вересень 2020 року, але це лише припущення з далекої перспективи. У повідомленні "Легітимного" міститься припущення щодо того, що Україна нібито хоче створити на окупованій частині Донбасу отаке "Придністров'я-2.0", тобто серйозно і надовго "заморозити" вирішення питання. Адже донбаське питання - одне з найболючіших в Україні, вирішувати яке напевно доведеться за допомогою в тому числі і компромісів. Однак в українському суспільстві є люди, які не приймуть в цій справі жодних компромісів. І "заморозка" донбаського питання можлива тільки в одному випадку: якщо вдасться домогтися взаємного припинення вогню. А це зараз вкрай проблематично.

"Источник сообщает, что Андрей Ермак сейчас по закрытым каналам даже не берет трубку от Дмитрия Козака, "морозит" его. Оправдание - занятый "внутренним кейсом" и пандемией коронавируса. Источник сообщает, что сейчас украинский МИД готовит заявление и предлагает вместо Ермака дать ответ на обвинения МИДа России. Дмитрий Козак все-таки пытается дозвониться, ведь сейчас надо докладывать в Кремль по "донбасскому кейсу", а результата нет, и не предвидится. Источник в заключение добавляет, что "Л/ДНР" будет ждать судьба ПМР-2.0 (это подходит и Украине, главное - прекратить стрелять, чтобы не получить Карабах 2.0)", – йдеться в повідомленні.

Резонанс тижня. Сергій Лещенко показав вбитого в туалеті власного офісу нардепа Давиденка (фото 16+)

субота, 30 травень 2020, 13:00

Як повідомляли Патріоти України депутата Валерія Давиденка знайшли з простреленою головою в туалеті його київського офісу. Екснардеп, а віднедавна високооплачуваний залізничник, що має всі сили за зарплатню у третину мільйона гривень на місяць, витрача...

Х*йла принизив навіть Бацька, він внутрішньо глибоко травмований: Російський історик пояснив, чому парад Перемоги у червні Москва не скасує, не зважаючи на коронавірус

субота, 30 травень 2020, 12:34

"Лукашенко клацнув Путіна в ніс":. Провівши парад Перемоги 9 травня, всупереч пандемії коронавірусу, президент Білорусі Олександр Лукашенко фактично "клацнув в ніс" президента РФ Володимира Путіна, який переніс святкування. Таку думку висловив російськ...