"Легкої прогулянки не буде, Київ вони не зможуть миттєво захопити": Ярош розповів, чим обернеться агресія РФ

Екслідер "Правого сектора", командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош переконаний, що у разі повномасштабної агресії Російської Федерації проти України Київ росіяни миттєво захопити не зможуть. Збройні сили України готуються до відбиття можливих сценаріїв із боку Кремля, передають Патріоти України.

За словами Яроша, зараз РФ важливо активізувати події на східному фронті для того, щоб максимально стягнути туди українські збройні сили. Про це він розповів у інтерв'ю виданню Lb.ua.

Екслідер "Правого сектора" пояснив, що війська Кремля можуть зайти з чернігівського спрямування. Хоча там танкового ходу дві або дві з половиною години, військові колони так швидко не рухаються. Крім того, дорогою росіянам чинитимуть опір.

"Не так просто завезти одну військову частину, а коли їх багато, це процес ще важкий і тривалий. Тому мова піде не про години. […] Тож легкої прогулянки у них все одно не буде, Київ вони не зможуть миттєво захопити. Це просто неможливо", – наголосив він.

Ярош додав, що гіпотетично окупантам вигідно активізувати бойові дії на східному фронті, а потім уже відкривати інші напрямки. Він також наголосив, що ділянка біля столиці захищена, і в командуванні Збройних сил України є розуміння всієї цієї ситуації, однак у подробиці Ярош вдаватися не став.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...