"Легкої прогулянки не буде, Київ вони не зможуть миттєво захопити": Ярош розповів, чим обернеться агресія РФ

Екслідер "Правого сектора", командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош переконаний, що у разі повномасштабної агресії Російської Федерації проти України Київ росіяни миттєво захопити не зможуть. Збройні сили України готуються до відбиття можливих сценаріїв із боку Кремля, передають Патріоти України.

За словами Яроша, зараз РФ важливо активізувати події на східному фронті для того, щоб максимально стягнути туди українські збройні сили. Про це він розповів у інтерв'ю виданню Lb.ua.

Екслідер "Правого сектора" пояснив, що війська Кремля можуть зайти з чернігівського спрямування. Хоча там танкового ходу дві або дві з половиною години, військові колони так швидко не рухаються. Крім того, дорогою росіянам чинитимуть опір.

"Не так просто завезти одну військову частину, а коли їх багато, це процес ще важкий і тривалий. Тому мова піде не про години. […] Тож легкої прогулянки у них все одно не буде, Київ вони не зможуть миттєво захопити. Це просто неможливо", – наголосив він.

Ярош додав, що гіпотетично окупантам вигідно активізувати бойові дії на східному фронті, а потім уже відкривати інші напрямки. Він також наголосив, що ділянка біля столиці захищена, і в командуванні Збройних сил України є розуміння всієї цієї ситуації, однак у подробиці Ярош вдаватися не став.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...