Легко "розміняти" на танк окупантів, РЛС чи ДОТ: ​Український дрон-камікадзе дивує маневреністю і б'є здобич, як сокіл (відео)

Це потужне відео запуску українського дрона-камікадзе приємно вражає експертів і простих глядачів. Це не просто безпілотник, це справжній "керований винищувач" від компанії “Атлон Авіа” “Грім”, повідомляють Патріоти України з посиланням на "ШоТам".


Боєприпас підіймається у повітря за допомогою коптера. А коли вивільнюється – самостійно продовжує керований політ. Дрон не просто скеровується у обрану ціль, а баражує у повітрі у пошуках кращої точки ураження. А через компактність та вертикальний зліт його можна запустити з вузького місця, наприклад з окопу.
Він вражає цілі на відстані у 30 км. Та дістається до них за лічені хвилини зі швидкістю до 120 км/год. Може використовувати осколково-фугасні, термобаричні, кумулятивні бойові системи.
А завдяки керованому боєприпасу зменшує небажані втрати та руйнування. Нині безпілотник чекає на рішення від Міноборони для запуску у виробництво.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: