Леонід Кравчук зізнався, що досі не може заснути без пістолета

Перший президент України не уточнює, коли саме у нього з'явилась така звичка. Чи коли очолював Україну, чи коли змушений був віддати владу після ппровалу на виборах, чи це ще "школа" ЦК Компартії УРСР.

Перший президент України Леонід заявив, що лягає спати з пістолетом на тумбочці біля ліжка. Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу NewsOne, зазначають Патріоти України.

Про це перший Леонід Макарович заявив у відповідь на питання, чи відчував він небезпеку в 1991 році під час здобуття країною незалежності. За словами Кравчука, на той момент він не відчував ніякої небезпеки. Однак, на сьогоднішній день, говорить Кравчук, він відчуває певну загрозу.

“Я навіть не можу пояснити. Ось я лягаю спати і у мене на тумбочці завжди зі мною мій пістолет. Завжди. Я вже звик до цього. Якщо я його не дістав з тумбочки і не поклав біля себе – я не можу заснути. Знаю, якщо хтось щось захоче зробити те, що цей пістолет в моїх руках може дати? Але він мене заспокоює”, – наголосив перший президент України.

Кравчук також нагадав, що в 1991 році на нього намагалися вчинити замах. Цей епізод стався у Харкові. Тоді на Кравчука кинувся чоловік з ножем, однак главу держави встиг захистити охоронець, який прийняв удар на себе.

“Денонсувати Радянський Союз, де п’ять мільйонів армії, тисячі ядерних боєголовок, мільйони інших силових структур з КДБ, міліцією, комсомолом. Збирається під 60 мільйонів чоловік, які завжди були готові. І підписати документ, що Радянський Союз припиняє існування – це було не просто так”, – додав колишній глава держави.


Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 3:00

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Се...