"Лежать і гниють": "Мобік" з Оренбурзької області показав долю окупантів в Україні й поскаржився, що РФ не забирає тіла (відео)

Російський мобілізований з Оренбурзької області показав тіла своїх земляків у Новобахмутівці на Донеччини, які лежать по десять днів на землі. Він поскаржився, що командування не забирає з фронту ні поранених, ні загиблих загарбників, передають Патріоти України.

Відео "мобіка" потрапило до мережі. На кадрах показані тіла "двохсотих" окупантів, які тижнями розкладаються під відкритим небом. Окупант, що вижив, заявив, що мобілізованих обіцяли не відправляти на фронт, але всі вони опинилися на лінії вогню.
"Ось тут знаходяться оренбурзькі мобілізовані, яких, кажуть, не відправляють на передок. Ось вони тут лежать. Усіх нас сюди відправляють. Ось хлопці тут, і наші командири, кого перших відправили. Звідси неможливо вибратися, навіть "трьохсотих" не забирають, лежать по десять днів, тижнями, гниють, поки їх заберуть", – поскаржився "мобік".За його словами, усім, що відбувається, "завідує ДНР".

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...