"Лежать і гниють": "Мобік" з Оренбурзької області показав долю окупантів в Україні й поскаржився, що РФ не забирає тіла (відео)

Російський мобілізований з Оренбурзької області показав тіла своїх земляків у Новобахмутівці на Донеччини, які лежать по десять днів на землі. Він поскаржився, що командування не забирає з фронту ні поранених, ні загиблих загарбників, передають Патріоти України.

Відео "мобіка" потрапило до мережі. На кадрах показані тіла "двохсотих" окупантів, які тижнями розкладаються під відкритим небом. Окупант, що вижив, заявив, що мобілізованих обіцяли не відправляти на фронт, але всі вони опинилися на лінії вогню.
"Ось тут знаходяться оренбурзькі мобілізовані, яких, кажуть, не відправляють на передок. Ось вони тут лежать. Усіх нас сюди відправляють. Ось хлопці тут, і наші командири, кого перших відправили. Звідси неможливо вибратися, навіть "трьохсотих" не забирають, лежать по десять днів, тижнями, гниють, поки їх заберуть", – поскаржився "мобік".За його словами, усім, що відбувається, "завідує ДНР".

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...