Лежать прямо на узбіччі: Окупанти кинули тіла своїх військових у селі на Харківщині (фото 16+)

Після звільнення села Піски-Радьківські на Борівщині слідчі виявили 11 тіл російських військових. Трупи знаходилися на узбіччі центральних доріг. Про це повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області, передають Патріоти України.

"Своїх не бросаєм", — зазначив Болвінов. — Слідчими вилучено всю слідову інформацію. З трупів буде відібрано ДНК та направлено до обмінного фонду росіян".

Крім того, в Пісках-Радьківських виявили "штаб" окупантів. Його облаштували в житловому будинку. У "штабі" знайшли документи та особисті речі загарбників.

"Наш уряд закликає": Фіцо назвав "єдиний" спосіб припинити війну в Україні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:50

Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...