Лежать прямо на узбіччі: Окупанти кинули тіла своїх військових у селі на Харківщині (фото 16+)

Після звільнення села Піски-Радьківські на Борівщині слідчі виявили 11 тіл російських військових. Трупи знаходилися на узбіччі центральних доріг. Про це повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області, передають Патріоти України.

"Своїх не бросаєм", — зазначив Болвінов. — Слідчими вилучено всю слідову інформацію. З трупів буде відібрано ДНК та направлено до обмінного фонду росіян".

Крім того, в Пісках-Радьківських виявили "штаб" окупантів. Його облаштували в житловому будинку. У "штабі" знайшли документи та особисті речі загарбників.

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...

Інструмент допомоги Євроінтеграції? - Зеленський ініціював нову державну нагороду

неділя, 28 червень 2026, 13:16

До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...