"Лякають, що характеристику зіпсують, але це мало кого зупиняє": Окупант поскаржився, що треба "якось вибиратись" із України (аудіо)

Російські окупанти бідкаються, що їх не збираються виводити з України і думають над тим, як утекти з армії взагалі. Їх не лякають навіть погрози зіпсувати характеристику в особовій справі. Про це стало відомо з телефонних розмов окупантів, які перехопила СБУ, передають Патріоти України.

Зокрема, один російський військовий у розмові з другом розповів, що у нього минає визначений законодавством РФ 90-денний термін на проведення "спецоперації", але його відводити не збираються, бо нема ким замінити.

"Сказали, заміни не буде жодної. Ніхто нас не хоче міняти, всі відмовляються сюди їхати. Думаю, напевно, зараз досиджу, три місяці як стукне – нах*й, треба якось вибиратися... Буду шукати щось на гражданці", – говорить рашист з другом.

Він розповів, що знайти нових бажаючих воювати непросто, тож командування намагається втримати таких як він вояк. "Приїжджають, агітують різними способами: "Молодші класи пишуть вам листи. Якщо ви поїдете, хто тут залишиться". Лякають, що характеристику зіпсують у особистій справі, але ще жодного це не зупинило", – розповів окупант.