Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією


Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня".

Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії Ельвірою Набіулліною. Вона перебуває з візитом у Мінську, повідомляють білоруські та російські ЗМІ, інформує UAINFO.org з посиланням на Obozrevatel.

Лукашенко нагадав, що РФ та Білорусь створили Міжбанківську валютну раду і цей орган продовжує роботу. Однак це не означає, що Мінськ готовий запроваджувати єдину з Росією валюту.

Читайте також: ЗМІ спростовують госпіталізацію Лукашенка: де він зараз насправді

"Я часто наводжу ваші, нашого голови цитати на рівні глав держав, коли йдеться про створення єдиної валюти і таке інше, що це непростий процес. І, напевно, не сьогоднішнього дня, як ми домовилися з президентом Росії", – сказав Лукашенко.

За його словами, питання про введення єдиної валюти регулярно порушують "деякі патріотично налаштовані громадяни двох країн". Раніше Лукашенко вже казав, що не заперечує запровадження єдиної з РФ валюти.

Однак ще 2019 року білоруський диктатор заявляв, що такою єдиною валютою не повинен ставати російський рубль. За його словами, єдина валюта має бути новою.

При цьому ексміністр економіки Білорусії Георгій Бадей попереджав: у разі запровадження єдиної валюти буде втрачено суверенітет у галузі емісійної політики "однієї з держав". Тому Бадей не погодився, що Мінську точно потрібна єдина з Росією валюта.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...