"Ляпас українському народу": Посол України в Німеччині розніс заборону української символіки у Берліні 8-9 травня

У Берліні, Німеччина влада заборонила використання прапорів України та будь-якої української символіки 8 і 9 травня – під час пам'ятних заходів, передають Патріоти України.

У ці дні в Берліні планується проведення понад 50 пам'ятних заходів та демонстрацій, присвячених 77-м роковинам закінчення війни 1945 року, пише німецьке видання RND. Заходи супроводжуватимуть 3400 поліцейських.

Щоб уникнути можливих провокацій, влада Берліна заборонила 8 і 9 травня використання буд-якої української символіки. За словами начальниці поліції Берліна Барбари Словик, поліція бачить "дуже делікатну ситуацію ризику".

Вона додала, що поліція захищатиме "гідну пам'ять", але, водночас, вживатиме заходів проти "будь-якої форми підтримки, схвалення, чи прославлення загарбницької війни Росії проти України". Мета – не допустити інструменталізації вшанування пам'яті. "Важливо запобігти провокаціям та ескалації", – сказала сенатор Соціал-демократичної партії Німеччини Айріс Шпрангер.

Своєю чергою, посол України в Німеччині Андрій Мельник був обурений рішенням про заборону використання української символіки 8 і 9 травня і назвав це "ляпасом українському народу".

"Ми шоковані тим, що берлінська поліція заборонила 8 та 9 травня носіння українських прапорів. Це ляпас Україні та ляпас українському народу. Це не лише свідчить про відсутність такту, а є катастрофічним політичним рішенням", - сказав Мельник.

Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

вівторок, 6 червень 2023, 14:58

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України. Оригінальний заголовок ...

"Було багато війн, яких ніхто насправді не планував": НАТО розробляє стратегію на випадок зіткнення з РФ, - WP

вівторок, 6 червень 2023, 14:55

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну НАТО частково зміцнив свій східний фланг. Наразі у восьми бойових групах розосереджено близько 10 000 військовослужбовців, передають Патріоти України. НАТО займається "найбільшим капітальним ремонтом" і...