Лікарі повідомили про стан прооперованого водія Шефіра та показали кулі, що вилучили з тіла

Водію першого помічника президента Сергія Шефіра, в якого влучили з автомата нападники, зробили операцію. Вона пройшла без ускладнень, життю чоловіка нічого не загрожує.

Джерело: головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів у коментарі телеканалам

Пряма мова: "Все гладко, (операція) пройшла стандартно без всіляких ускладнень… Він абсолютно зараз стабільний, загрози для життя немає".

Деталі: За словами Семеніва, пацієнт має поранення в ногу і перебуває в одному з відділень інтенсивної терапії. Кількість влучень медик відмовився уточнити, посилаючись на таємницю слідства.

Лікар висловив сподівання, що рани загоються "первинним натягом" (швидке загоєння ран, в яких немає бруду і які мають невелику втрату тканини).

Семенів повідомив також, що водія доставили у лікарню на "швидкій", він був при повній свідомості. "Феофанію" обрали з огляду на те, що постраждалий є працівником Офісу президента і перебуває на обслуговуванні цієї лікарні.

Ситуацію з водієм також прокоментував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. За його словами, перед тим, як відправитися до лікарні, поранений керманич встиг вказати на місце, звідки здійснювалися постріли, що дало можливість слідчим "максимально оперативно та якісно" здійснити огляд місця подій і необхідні слідчі дії.

Він також опублікував фотографію куль і їхніх уламків, що були вилучені з ноги водія.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...