Лікарняний не допоможе: Окупанти скаржаться, що військових із пораненнями відправляють із госпіталю на передову. Перехоплення

У лавах російських окупаційних військ спостерігається значна нестача кадрів. Через це навіть тих загарбників, які дістали поранення, просто зі шпиталів знову кидають на передову, передають Патріоти України.

Поранені воєнні злочинці не мають достатньо часу для того, щоб вилікуватися. Про це стало відомо з телефонної розмови двох окупантів, перехоплення якої "Обозреватель" отримав від хакерського угруповання "Фронтові розмови окупантів".

Один із них розповів, що на фронт відправляють навіть тих військових РФ, яких уже мали комісувати за станом здоров'я.

"Я тобі ввідну інформацію дам: їх усіх ї**ть за те, що багато людей тут і мало людей там. І вони всіляко намагаються всіх висмикнути туди. Людина з'явилася, з лікарняного вийшла – вони одразу їй БР-ку (бойове розпорядження. – Ред.) надсилають. Просто моментально", – каже загарбник.

За його словами, навіть якщо військовий країни-агресора реально хворітиме, він не зможе отримати звільнення навіть на три дні – настільки командуванню потрібні люди на передовій.

Тим часом саме начальство окупантів здебільшого навіть не з'являється в Україні, а місяцями сидить в РФ. Аудіо містить нецензурну лексику, 18+!

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали:

"Генерали готові пустити на фарш десятки тисяч солдатів": У командуванні РФ розповіли про підготовку нового наступу в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 9:26

РФ справді готується до нового наступу у війні проти України. При цьому російські генерали готові "пустити на фарш" десятки тисяч військових, щоб догодити вищому командуванню. Таку інформацію підтвердили "Новій газеті" у штабі командування окупаційних ...