
У лавах російських окупаційних військ спостерігається значна нестача кадрів. Через це навіть тих загарбників, які дістали поранення, просто зі шпиталів знову кидають на передову, передають Патріоти України.
Поранені воєнні злочинці не мають достатньо часу для того, щоб вилікуватися. Про це стало відомо з телефонної розмови двох окупантів, перехоплення якої "Обозреватель" отримав від хакерського угруповання "Фронтові розмови окупантів".
Один із них розповів, що на фронт відправляють навіть тих військових РФ, яких уже мали комісувати за станом здоров'я.
"Я тобі ввідну інформацію дам: їх усіх ї**ть за те, що багато людей тут і мало людей там. І вони всіляко намагаються всіх висмикнути туди. Людина з'явилася, з лікарняного вийшла – вони одразу їй БР-ку (бойове розпорядження. – Ред.) надсилають. Просто моментально", – каже загарбник.
За його словами, навіть якщо військовий країни-агресора реально хворітиме, він не зможе отримати звільнення навіть на три дні – настільки командуванню потрібні люди на передовій.
Тим часом саме начальство окупантів здебільшого навіть не з'являється в Україні, а місяцями сидить в РФ. Аудіо містить нецензурну лексику, 18+!
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....