Ліквідація Путіна найближчим часом можлива за однієї умови, - експерт

Російського диктатора Володимира Путіна може бути ліквідовано спецслужбами РФ, через цю загрозу він постійно змінює своє оточення та охорону. Таку думку висловив сайту "Главред" військовий експерт Українського інституту майбутнього, консультант Комітету ВРУ з питань нацбезпеки і оборони Іван Ступак, передають Патріоти України.

За його словами, подібний сценарій для Путіна можливий лише тоді, коли його подальше існування стане перепоною для багатьох великих чиновників РФ.

"Адже раніше вони могли в четвер сісти на private jet, полетіти в Ніццу, зіграти в казино в Монако, а в неділю повернутися. Зараз такого немає-грошей вище даху, а витратити їх не можна. І коли ситуація стане критичною для генералів, тоді, можливо, вони приймуть таке рішення", - прогнозує експерт.

Він також не виключив найближчим часом в Росії гучних посадок і" випадкових " самогубств серед топ-чиновників військово-промислового комплексу. Це пов'язано з невдачами і поразками російських військ в ході війни в Україні.

"ФСБ буде рити землю і стовідсотково знайде історії, коли бралися мільярди доларів на виробництво певних коштів і третина або дві з цих коштів розкрадалися. Тим більше, що ніхто в РФ не розраховував, що війна буде саме такою - якщо в РФ його і прогнозували, то думали, що вони сюди зайдуть, швидко зроблять з усіх вінегрет і на цьому все закінчиться", - коментує Ступак.

При цьому він переконаний, що главу Міноборони РФ Шойгу триматимуть на посаді до останнього, оскільки його нібито ніким замінити.

"Він дуже зручний для Путіна, тому що він керований і не має політичних амбіцій. І Путін боїться, що в разі, якщо відправить Шойгу на 10 років за провал "спецоперації", призначить когось нового, то, можливо, то новий захоче зробити собі політичну кар'єру і вивести війська на Красну площу. Звичайно, Путін не може цього допустити", - пояснив військовий експерт.

"Нам ще Харків і Київ, а вони Бахмут взяти не можуть": Окупанти поскаржилися на провали армії РФ і покарання за дезертирство. Перехоплення

субота, 25 березень 2023, 6:57

Російські окупанти в Україні скаржаться на відсутність військової техніки і бідкаються, що не можуть захопити місто Бахмут на Донбасі. Також нарікають на своїх генералів і на велику кількість дезертирів. Попри це загарбники досі не полишають мрій захоп...

МЗС – місії ООН на "порушення прав" російських загарбників в Україні: Неприйнятно покладати відповідальність на жертву агресії

субота, 25 березень 2023, 5:57

По суті оприлюднені висновки моніторингової місії ООН цілком вкладаються у наротив російської пропаганди - "нє всьо так адназначна". Міністерство закордонних справ України у відповідь на висновки Моніторингової місії ООН щодо порушення прав людини стос...