"Ліквідують особисто": Дипломат назвав два способи зупинити ядерний шантаж Путіна

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів про тактику ЗСУ у перші дні російського вторгнення. ЗСУ мали дві стратегічні цілі оборони України. Про це Головнокомандувач розповів у інтерв’ю американському журналу Time, передають Патріоти України.

"Ми не могли допустити падіння Києва", – сказав Залужний.Він також зазначив, що ЗСУ повинні були пролити кров окупантів, навіть якщо в деяких місцях це коштувало б втратою територій. Мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам наступати, а потім знищити їх колони на фронті та лінії постачання в тилу.

До шостого дня вторгнення Залужний дійшов висновку, що така тактика працює. Російські окупанти не змогли захопити аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко.

Крім того, Залужний був здивований помилками Росії, коли ворог стикався з потужним опором або втрачав здатність поповнювати запаси, він не відступав і не переходив на інший підхід. "Вони просто загнали своїх солдатів на бійню", – сказав Залужний.

"Їх свідомо утилізують": В ГУР розповіли, що росіяни, яких обмінюють до РФ, ніколи не потрапляють додому

четвер, 29 лютий 2024, 22:16

Російські військові, які повертаються в результаті обмінів до Росії, не потрапляють додому взагалі. Про це розповів представник ГУР Андрій Юсов, передають Патріоти України. "Їх забирають на профілактичну роботу в ФСБ. Далі короткий процес в закритому р...

Десять років очолював академію в Одесі: Зеленський призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ

четвер, 29 лютий 2024, 20:53

Президент України Володимир Зеленський призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ, ним став Володимир Карпенко. Про це йдеться в указі № 138/2024 на сайті Офісу президента, опублікованому у четвер, 29 лютого, передають Патріоти України. В іншому ук...