"Ліквідують особисто": Дипломат назвав два способи зупинити ядерний шантаж Путіна

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів про тактику ЗСУ у перші дні російського вторгнення. ЗСУ мали дві стратегічні цілі оборони України. Про це Головнокомандувач розповів у інтерв’ю американському журналу Time, передають Патріоти України.

"Ми не могли допустити падіння Києва", – сказав Залужний.Він також зазначив, що ЗСУ повинні були пролити кров окупантів, навіть якщо в деяких місцях це коштувало б втратою територій. Мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам наступати, а потім знищити їх колони на фронті та лінії постачання в тилу.

До шостого дня вторгнення Залужний дійшов висновку, що така тактика працює. Російські окупанти не змогли захопити аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко.

Крім того, Залужний був здивований помилками Росії, коли ворог стикався з потужним опором або втрачав здатність поповнювати запаси, він не відступав і не переходив на інший підхід. "Вони просто загнали своїх солдатів на бійню", – сказав Залужний.

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, – ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...

Британська розвідка розповіла, яке місто за межами Донбасу найбільше обстрілюють росіяни і з якою метою

середа, 1 лютий 2023, 12:28

Херсон є містом, який найбільш часто обстрілюють російські окупаційні війська, за межами Донбасу. Обстрілюючи велике українське місто російські командири прагнуть знизити бойовий дух цивільних та стримати контратаки України через річку Дніпро. Про це п...