Літак Путіна помітили у повітряному просторі Білорусі, - Flightradar24

Урядовий літак Російської Федерації, який називають "повітряним штабом Путіна", "засвітився" у повітряному просторі Білорусі, інформують Патріоти України.

Як повідомляє агентство Aktu News з посиланням на дані сервісу відстеження польотів Flightradar24, борт помітили над Білоруссю у суботу, 3 грудня. Диктатор часто користується цим Ту-204. "Літак, який президент Росії Путін використовує як командний штаб, щойно влетів у повітряний простір Білорусі", - йдеться у повідомленні. Втім, неможливо перевірити, чи перебуває Путін на борту літака у цей час.

Чи летить Путін у Білорусь і що це може означати для України?

Ймовірний візит Путіна в Білорусь викликає занепокоєння, адже ні Кремль, ні адміністрація Лукашенка не анонсувала його. Візит може відбутися на тлі накопичення угруповання ворожих військ на території РБ, про яке сьогодні повідомляло Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

"Навіть до Житомирської траси не дійдуть": Україні буде вигідно, якщо РФ атакує з півночі, -військовий

неділя, 5 лютий 2023, 8:59

Якщо країна-агресорка Росія все-таки вирішить кинути частину своїх військ у наступ на Україну з Білорусі, нашій державі це навіть може бути вигідно. Таке невелике угруповання, яке може піти в атаку з території РБ, буде легко ліквідувати. Про це розпові...