"Літаки головне вчасно заправити. П'ятниця ж непередбачувана": У мережі бурхливо відреагували на пост прессекретаря Зеленського із помилками

Прессекретар президента Сергій Никифоров анонсував зустріч Володимира Зеленського з журналістами 26 листопада, однак припустився одразу двох грубих помилок. На своїй сторінці у Facebook він хотів розповісти, що на прес-конференцію будуть запрошені неупереджені працівники пера, проте вийшло зовсім навпаки, передають Патріоти України.

Журналіст із багаторічним стажем допустив друкарську помилку в українському слові "колеги", написавши його з двома "лл", а також зауважив, що коли громадськість побачить список ЗМІ та імен журналістів, "сумнівів щодо упередженості не залишиться". Відвідувачі сторінки прессека глави держави звернули увагу на помилки, і той почав їх правити.

Протягом кількох годин початкове повідомлення зазнало трьох редакцій.

Никифоров виправив помилки, зауваживши, що припустився їх через поспіх. Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на його пояснення.

"Літаки головне вчасно заправити. П'ятниця ж непередбачувана". – "Наступного разу, як будете поспішати, візьміть гелікоптер у ДСНС, тоді встигнете", - пригадали Банковій журналістське розслідування про відзначення ювілею Андрія Єрмака в резиденції глави держави в Карпатах.

"Так пишете, ніби у когось були сумніви в упередженості". - "Цікаво, де ви стільки Іванових, Наталок Мосійчук знайдете?" - іронізують користувачі соцмереж.

"Ванну теплу приготували? Темники роздали? Молодці. Тільки його брехня вже нікому не цікава". – "Шустер, Юрій Бутусов, Орловська Світлана, Денис Бігус, Михайло Ткач, Наталія Седлецька, Єгор Чечеринда, Сергій Руденко, Сергій Андрушко запрошені? " – цікавляться відвідувачі сторінки Никифорова.

"У нас достатньо людей, щоб зайти в Офісу президента": Мітингувальники підступили до Банкової

середа, 1 грудень 2021, 21:05

Представник опозиції Юрій Гудименко заявив, що у них достатньо людей, щоб зайти на Банкову та у будівлю Офісу президента. Про це він сказав під будівлею ОП 1 грудня і пояснив, чому цього не робитимуть, зазначають Патріоти України. "Єдине, чому ми цього...

Не треба їм заважати: На Донбасі за 4 місяці "самоліквідувалися" кілька сотень окупантів

середа, 1 грудень 2021, 20:59

При цьому, всього 11 з них вказані як бойові. Решта - небойові втрати. Так звані санітарні втрати - "300-ті", становлять 527 осіб і з них знову таки більшість - 519, небойові. Лише восьмеро дістали травми під час бойових дій. Також повідомляється, що в...