Черговий російський військовий супутник "Космос-2560" згорів в атмосфері Землі менш ніж через два місяці після запуску, інформують Патріоти України.
Як розповів астрофізик Джонатан Макдауелл, супутник запустили у жовтні, а вже 10 грудня він зійшов з орбіти. Як і попередній супутник цієї серії, "Космос-2560" не підвищував і не утримував свою орбіту, а лише знижувався. "Схоже, відсутність змін орбіти для цих двох місій є задумом, хоча це трохи дивно", - додав Макдауелл.
Зазначимо, що це не вперше, коли російські супутники цієї серії "падають" на Землю. Тож існує поки що непідтверджена ймовірність, що ці шпигунські апарати від самого початку "запрограмовані" для такої "самоліквідації".
Супутник "Космос-2560" запустили 15 жовтня з випробувального космодрому Плесецьк ракетою-носієм "Ангара 1.2". Після запуску в "Роскосмосі" повідомили, що з апаратом встановлений і підтримується стійкий телеметричний зв'язок, а його бортові системи працюють штатно.
Точної інформації щодо його призначення немає через секретність. За даними сайту Everyday Astronaut, цей супутник був призначений для проведення оптичної розвідки класу Емка-3 і мав працювати на сонячно-синхронній орбіті.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...