
12 травня на Донбасі збили відставного льотчика Білорусі Миколу Маркова тоді, коли він пілотував винищувач Су-25 повітряного флоту Росії. Це трапилося над Попасною. Вперше про це повідомили 18 травня у білоруському телеграм-каналі "Посмотри, брехня?", де публікують непідтверджену інформацію, передають Патріоти України.
У дописі йшлося про те, що в Ліді відбувся похорон полковника авіації на пенсії, якого збили на Донбасі. Згодом це підтвердив український військовий та блогер Анатолій Штефан.

67-річний Микола Марков був відставним полковником авіації Республіки Білорусь. Він народився у Новгородській області Росії у 1955 році.
У 1976 році він закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків, служив у військово-повітряних силах Радянського Союзу у Казахстані, Східній Німеччині, у білоруських Поставах та Ліді був штурманом полку. Також певний час працював в Африці.
На війну Росії в Україні Марков потрапив через нестачу пілотів у рядах російських повітряно-космічних сил. Повідомляють, що він літав "від якоїсь ПВК", тобто приватної військової компанії.
Штурмовик Су-25, у якому був Марков, збили, ймовірно, з зенітно-ракетного комплексу С-125 на 1500 метрів над Попасною. Під час польоту він був "веденим" пілотом. Його командиром називають ще одного "відставного" – 63-річного генерала Канамата Боташева. До слова, він теж загинув під Попасною через 10 днів після смерті Маркова – від влучання "Стінгера".

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...