"Люблю журналістів": Як нардеп Тищенко уникнув відповіді на питання про справжність листування з пранкером Джокером (відео)

Микола Тищенко нібито говорив про невдоволення ситуацією у фракції Слуги народу («зрадник на зраднику») і нарікав на те, що політична кар'єра і скандали в ЗМІ «вбивають його ім'я».

Микола Тищенко. Фото: скріншот з відео.

Народний депутат від фракції Слуги народу Микола Тищенко уникнув питання про те, чи є справжньою опубліковане в ЗМІ нібито його листування з пранкером Джокером, передають Патріоти України.

Як повідомляє кореспондент, Тищенко поставили питання: чи підтверджує він справжність листування, чи викликали його до НАБУ, чи говорив з ним президент Володимир Зеленський? Однак нардеп спочатку просто мовчав і посміхався, а потім почав говорити про роль журналістів: «Я принципово не піду і буду слухати ваші питання. Хочу з журналістами поговорити. Я люблю всіх журналістів. І хочу, щоб ви знали: журналісти — найважливіша професія для нас, політиків. Найважливіша позиція журналістів — відстоювати думку народу. Народ вимагає змін, тому команда Слуги народу взялася за зміну країни».

Джерело: НВ

Московити знайшли виправдання невдачам своїх "Панцирів": На околицях Тегерану знов два потужні вибухи

неділя, 12 липень 2020, 22:05

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Масове знищення ЗРПК “Панцир-С1” в Сирії та Лівії викликало необхідність скрепоносів виправдатись за свої вундервафлі, які мало того що коштують по 15 млн.доларів за штуку так і не відповідають заявленим характ...

Друге вбивство Візантії: Як Ердоган топче світські реформи Ататюрка та знищує християнську спадщину своєї країни

неділя, 12 липень 2020, 21:35

Політичні наслідки передачі Святої Софії під мечеть обіцяють бути дуже масштабними. Фахівці задаються питанням, чи нищитимуть унікальні фрески і мозаїки, що були реставровані з-під шару вапняку у музейний період. Адже вони не відповідають канонам Ісламу